חוג שחייה לפעוטות

תחילת לימודי השחייה הוא מאד אינדיבידואלי, במרכז השחייה איילון מלמדים שחייה לכל הגילאים. מומלץ להתחיל מגיל שלוש.
אנו עובדים בקבוצות קטנות והומוגניות עם צוות מדריכים מנוסים ומיומנים ללא רעשי סביבה בבריכה קסומה ושקטה.
אנו מתרגלים ומלמדים את תנועות היסוד באמצעות תרגילי משחק וציוד מים מותאם. ההתקדמות מופלאה ובהקדם ניתן לראות תוצאות מדהימות.
השרירים מתחזקים כולל חגורת הכתפיים ושיפור משמעותי בא לידי ביטוי בלימוד הנשימה במים.

טווח גילאים: גילאי 3 חודשים עד 4.5 שנים

מספר מפגשים: פעם בשבוע

תחילת הדרך

ברמת גילאי 3 עד 4.5 אנו נעבוד בעיקר על שיפור שיווי המשקל, הכוח, יכולת הריכוז, שיפור הקואורדינציה, חיזוק השרירים ובעיקר חיזוק חגורת הכתפיים החוג מתבצע בבריכת השחייה איילון בבידול מוחלט ובעבודה אישית מול כל ילד, חשוב לציין כי כל העת מבוצעים גם תרגילי נשימה נכונים, הוצאת אויר מתחת למים ולימוד תוך יצירת עניין באמצעות משחקים מיוחדים טיפוס מגלשה, משחקי כדור ושינוי התרגילים במהלך השיעור כדי ליצור עניין מתמשך. עצם העבודה עם צוות מדריכים מיומן ומנוסה גורמת לילד לאהוב ולבצע בהצלחה את כל המשימות וההצלחה מעניקה לילד הרגשת בטחון עצמי וסיפוק רב.

חוג שחייה עם ההורים

שלב ראשון – הסתגלות ראשונית למים בצורה אינדיבידואלית לכל ילד. שלב ההסתגלות למים כולל בתוכו היכרות עם המדריכ/ה, כניסה ראשונה למים והיכרות עם הקבוצה והבריכה.שלב שני – הסתגלות מתקדמת. בשלב זה הילד מתחיל ללמוד איך עושים בועות מהפה ומהאף, הכנסת ראש למים (אינדיבידואלי לכל ילד), תנועות ידיים ורגליים בסיסיות שכוללות “חץ וזוזו מים” – תנועת ידיים חזה, תנועת “נמר” – ידיים חתירה, השפרצת רגליים – תנועת רגליים חתירה.שלב שלישי – תרגול התקדמות במים בעזרת ההורים תוך תנועות ידיים ורגליים, התחלה של צלילות מלאות (לפי רמת הילד), כניסה למים מישיבה על שפת הבריכה עם חץ וראש למים.שלב רביעי – בהתאם לרמת הילד רמת הקושי של התרגילים עולה – תרגול צלילות תוך הוצאת בועות מהאף, צלילה לקרקעית הבריכה כדי להביא חישוקים מהקרקעית, כניסה למים מישיבה/קפיצה כשההורה רחוק במעט מהילד, התקדמות של הילד מאמצע הבריכה לכיוון דופן הבריכה ללא עזרת הורה.**בכל השלבים אנחנו עובדים עם הילדים על חיזוק חגורת כתפיים, חיזוק שרירי ליבה, חיזוק שיווי משקל, מוטוריקה עדינה וגסה.**ערך מוסף של המרכז שלנו:פעוטות המגיעים לגיל שכבר אפשר להיפרד מליווי ההורים פיזית במים , עוברים וממשיכים אצלנו לשיעורי שחייה, מתקדמים מבלי שיעברו לבריכה אחרת ומבלי שיצטרכו להסתגל מחדש לסביבה חדשה ומדריכים חדשים.כהורים הבה נעניק לילדנו את שנאמר במסכת קידושין (תלמוד בבלי) חובת מצוות כל אב ללמד את בנו שחייה!שחייה נעימה!

למה אנחנו?

1. ממוקם במרכז הארץ, קרוב לקניון גבעתים!
4. שמירה על רמת ניקיון גבוהה במהלך כל היום
2. בריכה לימודית וטיפולית ללא רעש סביבתי
5. מדריכים ומטפלים מנוסים ומקצועיים שמלבד הכשרתם נבחרו בגלל אהבתם הגדולה למים, ללימוד ולהדרכה
3. יחס אישי ופרטני ולימוד בקבוצות קטנות והומוגניות
6. מגוון טיפולים ייחודיים בעיות קשב וריכוז, בעיות גב ואוכלוסיה עם צרכים מיוחדים

אודות

מרכז השחייה איילון בגבעתיים מהווה מרכז מקצועי ומיוחד השואף למצוינות בתחום המים ומקור השראה לאורח לחיים בריא. כל ספורטאי השואף להישגים נדרש לשלב באימוניו פעילויות בתחום המים ולפתח יכולות אתלטיות לענף בו הוא עוסק.

מרכז השחייה איילון מעניק מגוון רב של פעילויות בענף המים ובריכות השחייה. לימוד שחייה, הפעלת תינוקות במים, חוגי שחייה, פעילויות לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, הידרותרפיה ופעילות שיקומית, התעמלות במים ואימוני כושר אישי במים ועוד. המרכז מותאם וממוקם במרכז גבעתיים (ע”י קניון גבעתיים).


ייחודו בצוות המדריכים והמאמנים המקצועיים.

הבריכה הוקמה במיוחד לפעילויות לימוד, אימון ותרגול ללא רעשי סביבה. מיקוד האימון, הלימוד ותשומת הלב המרבית מעניק למרכז את הבידול המיוחד שמביא לתוצאות יעילות.
בבריכת איילון לימוד השחייה והתרגול נעשה בקבוצות קטנות והומוגניות תוך שילוב ההדרכה עם המאמנים והמדריכים הבכירים ביותר מאפשר עבודה אישית ומיוחדת, מתן זמן איכות מקסימלי ותשומת לב מרבית עם הגעה לתוצאות אופטימליות.
תנאי הסביבה המיוחדים של המרכז בתוספת מיטב מאמני ומדריכי העל העוסקים בעבודתם מתוך אהבת המים והמקצוע מעניקים לו את ייחודו ומאפשרים לנו את הייחודיות למתן הספק למידה נכון.

צוות מרכז השחייה נבחר עפ”י אמות מידה גבוהות ביותר תוך דגש לתנאי סביבה ולמידה המאפשרים תוצאות מקצועיות והישגים מרשימים עם חתירה למצוינות תמידית.
הצוות עובר הכשרה נוספת וממוקדת לתחום עיסוקו תוך שהמרכז מקפיד לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מאמני ומדריכי המרכז משתתפים כל העת בהשתלמויות ובפיתוח מתמיד בתחומים השונים.

מרכז השחייה איילון מהווה בית להיות בו למטפלים, למאמנים ולמדריכי השחייה הבכירים ביותר.
מרכז השחייה איילון מהווה מוקד משפחתי וחברתי לחיים ספורטיביים ובריאים.
מרכז השחייה איילון שואף להיות מרכז לימוד אקדמי להכשרת הדור הבא בענף המים.
מרכז השחייה איילון שואף תמיד למצוינות ולהישגים בתחומי הלימוד והטיפול במים
מרכז השחייה שואף לחנך ולהטמיע את אורח החיים הספורטיבי מינקות עד בגרות מלאה תוך דגש מעמיק בענף השחייה והמים.

קרא עוד…

קרא עוד...
חוג שחייה לילדים בקיץ, הידרותרפיה לילדים

החוגים שלנו

שחיית תינוקות עם הורים

לחץ לפרטים

חוג שחייה לגילאי 4.5 – 3 שנים עם הורים

לחץ לפרטים

הידרותרפיה לפעוטות – איך נעשה הטיפול?

לחץ לפרטים