חוג שחייה שנתי ללא הורים

החוג הינו פעם בשבוע, משך השיעור 30 דקות בקבוצות שתואמות גיל ורמה. לילדים שהיו אצלינו בחוג שחייה הורים וילדים ועברו לחוג זה ללא הורים אנו מחדדים את יסודות השחייה תוך הגברת רמת התרגילים, חיזוק חגורת הכתפיים והעבודה על תנועות נכונות.
לילדים שזהו המפגש הראשון שלהם בחוג השחייה אנו מתחילים לימוד מהיסוד.

סגנון חזה -שלבי לימוד כלליים!!

שלב ראשון: עבודה על נשימה נכונה במים – הן בתוך המים והן מחוץ למים. שלב שני: עבודה על ציפה חיובית במנח שכיבה על הבטן עם חץ בידיים לפני הגוף. שלב שלישי: עבודה על פתיחת ידיים {עיגולים} והרמת ראש לנשימה. שלב רביעי: עבודה על סגנון הרגליים – יעילות הדחיפה וההתקדמות במים. שלב חמישי: עבודה על תיאום בין הידיים לרגליים בשילוב תזמון נשימה נכונה. שלב שישי: מבחן הצלחה לשחייה נכונה של הסגנון למרחק של 15 מ.

סגנון חתירה – שלבי לימוד כלליים!!

שלב ראשון: עבודה על נשימה נכונה במים -הן בתוך המים והן מחוץ למים. שלב שני: עבודה על ציפה חיובית במנח שכיבה על הבטן עם חץ בידיים לפני הגוף. שלב שלישי: עבודה על ידיים בחתירה – מנח ראש – עומק הכנסת יד – זווית גריפה שלב רביעי: עבודה על תזמון הנשימה בחתירה – כל 3 תנועות יוצאים לקחת אוויר. שלב חמישי: עבודת רגליים בחתירה – מינימום עבודת רגליים {כמעט ולא עובדות} שלב שישי: מבחן הצלחה לשחייה נכונה של הסגנון למרחק של 15 מ.

ישנם עוד 2 סגנונות שחייה : גב ופרפר

לסגנונות אלו יחשפו השחיינים שלנו לאחר לימוד סגנונות השחייה : חזה וחתירה ולאחר שהילד ידע לשחות בצורה נכונה ומדויקת!! עדיין נשפר את המיומנות הספורטיבית נלטש את תנועות סגנון השחייה, ונעבוד על סגנונות נוספים. התרגילים יהיו מורכבים יותר ויאפשרו ללומד לשחות עומס גבוה יותר שחייה למרחק רב יותר, תוך תרגול ולימוד נשימה נכונה, המשך חידוד התנועות , וחזרה על תרגילים מחזקי כתפיים, כל האימון והלימוד מבוצע באופן אישי בקבוצות קטנות והמסוגלות של מרכז השחייה ליצור אווירה שבה מתבצעים כל העת תרגילי משחק והזדמנויות רבות להצלחה מביאות את השחיין הלומד לאהבת ענף השחייה והשגת תוצאות מרשימות, בחיזוק שרירי הגוף, בהבנה ולימוד מיומנויות ספורט השחייה, ובעיקר לשחות נכון ומדויק. וכל זאת עם הצוות מדריכים במרכז איילון שמלמד ופועל במקצועיות ובשיטתיות ומתוך אהבת השחייה והמים. מסלול ההתקדמות של הלומד שהופך עם הזמן לשחיין מותאם לו כל העת לפי המסגרות השונות, תוך הנאה מתמדת ומרבית מעצם ספורט השחייה ומהמים. יש למה לצפות …… !!!!

למה אנחנו?

1. ממוקם במרכז הארץ, קרוב לקניון גבעתים!
4. שמירה על רמת ניקיון גבוהה במהלך כל היום
2. בריכה לימודית וטיפולית ללא רעש סביבתי
5. מדריכים ומטפלים מנוסים ומקצועיים שמלבד הכשרתם נבחרו בגלל אהבתם הגדולה למים, ללימוד ולהדרכה
3. יחס אישי ופרטני ולימוד בקבוצות קטנות והומוגניות
6. מגוון טיפולים ייחודיים בעיות קשב וריכוז, בעיות גב ואוכלוסיה עם צרכים מיוחדים

אודות

מרכז השחייה איילון בגבעתיים מהווה מרכז מקצועי ומיוחד השואף למצוינות בתחום המים ומקור השראה לאורח לחיים בריא. כל ספורטאי השואף להישגים נדרש לשלב באימוניו פעילויות בתחום המים ולפתח יכולות אתלטיות לענף בו הוא עוסק.
מרכז השחייה איילון מעניק מגוון רב של פעילויות בענף המים ובריכות השחייה. לימוד שחייה, הפעלת תינוקות במים, חוגי שחייה, פעילויות לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, הידרותרפיה ופעילות שיקומית, התעמלות במים ואימוני כושר אישי במים ועוד. המרכז מותאם וממוקם במרכז גבעתיים (ע”י קניון גבעתיים).

ייחודו בצוות המדריכים והמאמנים המקצועיים.
הבריכה הוקמה במיוחד לפעילויות לימוד, אימון ותרגול ללא רעשי סביבה. מיקוד האימון, הלימוד ותשומת הלב המרבית מעניק למרכז את הבידול המיוחד שמביא לתוצאות יעילות. בבריכת איילון לימוד השחייה והתרגול נעשה בקבוצות קטנות והומוגניות תוך שילוב ההדרכה עם המאמנים והמדריכים הבכירים ביותר מאפשר עבודה אישית ומיוחדת, מתן זמן איכות מקסימלי ותשומת לב מרבית עם הגעה לתוצאות אופטימליות. תנאי הסביבה המיוחדים של המרכז בתוספת מיטב מאמני ומדריכי העל העוסקים בעבודתם מתוך אהבת המים והמקצוע מעניקים לו את ייחודו ומאפשרים לנו את הייחודיות למתן הספק למידה נכון.

צוות מרכז השחייה נבחר עפ”י אמות מידה גבוהות ביותר תוך דגש לתנאי סביבה ולמידה המאפשרים תוצאות מקצועיות והישגים מרשימים עם חתירה למצוינות תמידית. הצוות עובר הכשרה נוספת וממוקדת לתחום עיסוקו תוך שהמרכז מקפיד לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מאמני ומדריכי המרכז משתתפים כל העת בהשתלמויות ובפיתוח מתמיד בתחומים השונים.

מרכז השחייה איילון מהווה בית להיות בו למטפלים, למאמנים ולמדריכי השחייה הבכירים ביותר.
מרכז השחייה איילון מהווה מוקד משפחתי וחברתי לחיים ספורטיביים ובריאים.
מרכז השחייה איילון שואף להיות מרכז לימוד אקדמי להכשרת הדור הבא בענף המים.
מרכז השחייה איילון שואף תמיד למצוינות ולהישגים בתחומי הלימוד והטיפול במים
מרכז השחייה שואף לחנך ולהטמיע את אורח החיים הספורטיבי מינקות עד בגרות מלאה תוך דגש מעמיק בענף השחייה והמים.
קרא עוד… קרא עוד...
חוג שחייה לילדים בקיץ, הידרותרפיה לילדים

החוגים שלנו

קורס שחייה לילדים

לחץ לפרטים

שעורי שחייה פרטיים לילדים

לחץ לפרטים

הידרותרפיה לילדים

לחץ לפרטים