קורס שחייה לילדים

אנו מלמדים שחייה לכל הגילאים בקבוצות קטנות והומוגניות.

הקורס הינו פעם בשבוע למשך 30 דקות.

בקורס שחייה הילדים לומדים ציפה עם נשימה נכונה, תנועות ידיים ורגליים נכונות והשילוב ביניהם ובין הנשימה.

גודל הקבוצה: עד 5 ילדים והחלוקה נקבעת לפי קבוצות גיל ורמה.

טווח גילאים: 5 ומעלה

מספר מפגשים: הקורס הינו פעם בשבוע למשך 30 דקות

שיטת הלימוד

ניתן ללמוד שחייה בקבוצות תואמות גיל ורמה , בזוגות או באופן פרטי ,כל ילד יוזמן לאבחון אשר באמצעותו יומלץ אופן שיבוצו . ההתאמה תבוצע באמצעות אבחון ע”י הצוות המקצועי של מרכז השחייה שבו אנו בודקים את מידת התאמת הילד , מבחינה גופנית , קואורדינציה, תנועות ידיים ורגליים ,פחד וכו’ וממליצים על סגנון לתחילת הדרך. הילד ישובץ במסגרת מתאימה תוך ליווי מקצועי מתמיד . סגנון נכון מאפשר שחייה נכונה ללא מאמץ מיותר . ילדים אשר לומדים שחייה בגיל צעיר משתלבים במסגרות חברתיות וספורטיביות ביתר קלות יחסית. כהורים הבה נעניק לילדנו את שנאמר במסכת קידושין (תלמוד בבלי) חובת מצוות כל אב ללמד את בנו שחייה! שחייה נעימה!

יתרונות השחייה:

שחייה היא פעילות גופנית מאוד פופולרית ויעילה. מבחינה פיזית – גופנית ,היא תורמת לפיתוח וחיזוק של כל שרירי הגוף עם דגש על חגורת הכתפיים, מעודדת שריפת קלוריות, משפרת יכולת אירובית, מזרזת את חילוף החומרים שלנו ובכך היא משפרת ומחטבת את מבנה הגוף שלנו. אימון נכון ישפר כמעט את כל מרכיבי הכושר הגופני של גוף האדם: שיפור סיבולת לב ריאה, שיפור המהירות, חיזוק מפרקים ( אין שחיקה ולחץ על המפרקים ועמוד השדרה) כמו בריצה או ברכיבה , לכן מספר הפציעות נמוך יחסית לעומת ענפי ספורט אחרים. הכל עקב תכונות המים . המים לוקחים את מירב העומס, משקל הגוף שלנו במים הוא כ- 5% ממשקלו ביבשה ולכן הורדת העומס על המפרקים במים מאפשרים לנו ליהנות מטווחי תנועה גדולים יותר. בנוסף היא טובה לקואורדינציה, השחייה מפעילה את השרירים המקבילים של הכתפיים ובכך עוזרת לשפר את היציבה ופיתוח סיבולת לב ריאה. הדעה הרווחת היום ששחייה היא הפעילות הרב גונית הטובה ביותר תכונות המים הנפלאות מאפשרות תנועתיות בטווחי תנועה גדולים יותר, דבר התורם לשיפור יכולת הגמישות.

ברובד הנפשי:

כל התמדה בפעילות גופנית מגבירה לנו את האנרגיה ועוזרת להתמודד עם מצבי מתח וחרדה ויש את הסיפוק העצמי שאנו יכולים לשלוט על הגוף מבחינת המראה (חיטוב הגוף) ומבחינת שיפור יכולת גופנית. זוהי דרך מושלמת לשחרור כעסים ומתחים ולחיבור טוב יותר בין הגוף לנפש.

למה אנחנו?

1. ממוקם במרכז הארץ, קרוב לקניון גבעתים!
4. שמירה על רמת ניקיון גבוהה במהלך כל היום
2. בריכה לימודית וטיפולית ללא רעש סביבתי
5. מדריכים ומטפלים מנוסים ומקצועיים שמלבד הכשרתם נבחרו בגלל אהבתם הגדולה למים, ללימוד ולהדרכה
3. יחס אישי ופרטני ולימוד בקבוצות קטנות והומוגניות
6. מגוון טיפולים ייחודיים בעיות קשב וריכוז, בעיות גב ואוכלוסיה עם צרכים מיוחדים

אודות

מרכז השחייה איילון בגבעתיים מהווה מרכז מקצועי ומיוחד השואף למצוינות בתחום המים ומקור השראה לאורח לחיים בריא. כל ספורטאי השואף להישגים נדרש לשלב באימוניו פעילויות בתחום המים ולפתח יכולות אתלטיות לענף בו הוא עוסק.

מרכז השחייה איילון מעניק מגוון רב של פעילויות בענף המים ובריכות השחייה. לימוד שחייה, הפעלת תינוקות במים, חוגי שחייה, פעילויות לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, הידרותרפיה ופעילות שיקומית, התעמלות במים ואימוני כושר אישי במים ועוד. המרכז מותאם וממוקם במרכז גבעתיים (ע”י קניון גבעתיים).


ייחודו בצוות המדריכים והמאמנים המקצועיים.

הבריכה הוקמה במיוחד לפעילויות לימוד, אימון ותרגול ללא רעשי סביבה. מיקוד האימון, הלימוד ותשומת הלב המרבית מעניק למרכז את הבידול המיוחד שמביא לתוצאות יעילות.
בבריכת איילון לימוד השחייה והתרגול נעשה בקבוצות קטנות והומוגניות תוך שילוב ההדרכה עם המאמנים והמדריכים הבכירים ביותר מאפשר עבודה אישית ומיוחדת, מתן זמן איכות מקסימלי ותשומת לב מרבית עם הגעה לתוצאות אופטימליות.
תנאי הסביבה המיוחדים של המרכז בתוספת מיטב מאמני ומדריכי העל העוסקים בעבודתם מתוך אהבת המים והמקצוע מעניקים לו את ייחודו ומאפשרים לנו את הייחודיות למתן הספק למידה נכון.

צוות מרכז השחייה נבחר עפ”י אמות מידה גבוהות ביותר תוך דגש לתנאי סביבה ולמידה המאפשרים תוצאות מקצועיות והישגים מרשימים עם חתירה למצוינות תמידית.
הצוות עובר הכשרה נוספת וממוקדת לתחום עיסוקו תוך שהמרכז מקפיד לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מאמני ומדריכי המרכז משתתפים כל העת בהשתלמויות ובפיתוח מתמיד בתחומים השונים.

מרכז השחייה איילון מהווה בית להיות בו למטפלים, למאמנים ולמדריכי השחייה הבכירים ביותר.
מרכז השחייה איילון מהווה מוקד משפחתי וחברתי לחיים ספורטיביים ובריאים.
מרכז השחייה איילון שואף להיות מרכז לימוד אקדמי להכשרת הדור הבא בענף המים.
מרכז השחייה איילון שואף תמיד למצוינות ולהישגים בתחומי הלימוד והטיפול במים
מרכז השחייה שואף לחנך ולהטמיע את אורח החיים הספורטיבי מינקות עד בגרות מלאה תוך דגש מעמיק בענף השחייה והמים.

קרא עוד…

קרא עוד...
חוג שחייה לילדים בקיץ, הידרותרפיה לילדים

החוגים שלנו

חוג שחייה שנתי ללא הורים

לחץ לפרטים

שעורי שחייה פרטיים לילדים

לחץ לפרטים

הידרותרפיה לילדים

לחץ לפרטים