אימוני כושר במים

בשנים האחרונות אימוני כושר במים הפכו לאחד מסוגי הספורט האהובים במיוחד.  
אימוני כושר במים הם לא סתם טרנד חולף ויותר ויותר אנשים מעדיפים לבצע ספורט בבריכה מאשר בחדר הכושר.

במרכז השחייה איילון תוכלו למצוא שיעורי התעמלות מים לכל הגילאים וגם אימוני כושר לכל הגילאים כולל אימוני כושר למבוגרים.

אחת הסיבות שאנשים מטווח רחב של גילאים מעדיפים אימוני כושר במים היא כיוון שהם יוצרים חוויה שונה וחדשנית למתעמלים ויש להם מספר יתרונות מובהקים על-פני אימונים בחדר הכושר:
1. חווית ספורט שונה וייחודית – האווירה מתחת למים היא אווירה רוגעה ונינוחה בניגוד לאווירה המתוחה יותר בחדר כושר שבה כל הזמן מרגישים במירוץ.
2. משקל הגוף יורד – מתחת למים משקל גופנו יורד כך שיותר קל לנו לבצע תרגילים מסוימים, שאם היינו מבצעים אותם מחוץ למים הם היו מורכבים ומאתגרים יותר.
3. סביבה ויזואלית שונה – גם מבחינת הנראות יש שוני גדול בין התעמלות בבריכה לבין התעמלות בחדר כושר. חדר כושר מלא במכשירים ובמראות והאווירה ששוררת שם היא לעיתים אווירה של תחרות. האווירה בבריכה רגועה הרבה יותר והעובדה שאין מראות בסביבה גורמת להרבה אנשים שחשים אי נוחות מסוימת בחדרי כושר לשכוח ולהתמסר לאימון במים. חווית האימון של כל אחד היא אישית יותר וגם אם היא נעשית בקבוצה היא מותאמת לכל אחד לפי הרמה והמסוגלות האישית שלו.
4. ציוד ומכשירים מותאמים למים – בדומה לחדר כושר, אימוני כושר במים משתלבים תרגילים עם מגוון מכשירים, רק שכאן בשונה מחדר כושר, מדובר בציוד ובמכשירים שעמידים למים ולכלור ושאינם נהרסים ממגע בהם.
5. שורפים יותר קלוריות – באימוני כושר במים שורפים יותר קלוריות מאשר באימונים בחדר הכושר וזאת מכיוון שהגוף לא עסוק בלקרר את עצמו כל הזמן בגלל שהמים שומרים על הטמפרטורה שלו קרה. כך אנרגיית הגוף שלנו מתמקדת בשריפת השומנים במקום להתבזבז על קירור הגוף. בנוסף, בהתעמלות מתחת למים אין הרגשה מעצבנת של זיעה שכולנו מכירים מחדרי הכושר.
 6. טווחי תנועה רחבים יותר – התעמלות מתחת למים מאפשרת למתאמן לבצע תרגילים בטווחי תנועה רחבים יותר מאשר ביבשה וזאת אחת הסיבות שבגללה נראה בבריכה הרבה אימוני כושר למבוגרים, ששם הם יכולים להגיע לתוצאות מרשימות יותר ולהעצים את הביצועים שלהם.
במרכז השחייה איילון פתחנו חוג מיוחד של אימוני כושר לכל הגילאים שמתבצע בקבוצות קטנות או באימונים אישיים, לבחירתו של המתעמל.
התעמלות מים לכל הגילאים מתבצעת באיזור של המים הרדודים כך שגם מי שאינו יודע לשחות יכול לקחת חלק באימונים והיא מתאימה לכל גיל.
אנו ממליצים לכם בחום להגיע אלינו למרכז השחייה איילון בגבעתיים ולהתרשם מאימוני הכושר במים שאנו מציעים, מבטיחים לכם שלא תתכאזבו!
שיעורי שחייה פרטיים בגבעתיים