התעמלות במים

היתרונות הבריאותיים הרבים בהתעמלות במים הביאו את ענף הכושר והספורט במים להצלחה גדולה. ישראלים רבים מגילאי נוער ועד גילאים מאוד מבוגרים מתעמלים בקביעות בחוגי התעמלות במים, מחזקים את שרירי הגוף ומשפרים את אורח החיים. התעמלות במים משפרת בצורה ניכרת את פעילות שריר הלב ומחזקת אזורים אחרים בגוף, כמו חגורת הכתפיים, אשר מתעמלים נוטים להזניח אותם בפעילויות ספורט אחרות.
התעמלות במים לכל הגילאים
ההמלצה הטובה ביותר לבריאות הגוף היא התעמלות במים לכל הגילאים החל מגיל 3 חודשים. מלבד חיזוק הגוף, התעמלות במים מחזקת את הביטחון העצמי ואת היכולת
המנטלית של כל אחד ואחד להתמודד באופן עצמאי עם פעילות במים. התעמלות במים לכל הגילאים יכולה להיות גם משפחתית ולאפשר למשפחה להינות מחוויה משפחתית
ונעימה המשפרת את הבריאות של כל בני המשפחה.
התעמלות במים לנשים בהריון
התעמלות במים מתאימה מאוד לנשים בהריון. משקל העובר בזמן ההריון מקשה על נשים רבות בהליכה ובישיבה ממושכת. במים יש יתרון עצום בכך שהמשקל אינו מהווה מעמסה על המפרקים והגוף יכול לנוע בחופשיות. תנועת הגוף לאישה בהריון ממריצה את הדם ומעבירה יותר חמצן לכל תאי הגוף והתעמלות במים לנשים בהריון היא דרך מצויינת לשמור על אישה בהריון פעילה ובריאה.
התעמלות מים למבוגרים
אנשים מבוגרים המחפשים דרך לשמור על עצמם פעילים ובריאים, ימצאו את ההתעמלות במים לטובה, מחזקת ובריאה. בגיל מבוגר השרירים חלשים יותר וצפיפות העצם משתנה עם חלוף השנים. בהתעמלות מים למבוגרים ניתן לשפר את צפיפות העצם על-ידי תרגילי כוח המשתמשים בהתנגדות של המים כמשקולת. אם אתם מחפשים חוג התעמלות מים למבוגרים או חוג התעמלות במים באופן כללי, וודאי תשמחו לדעת שתוכלו למצוא את המקום לפעילות זו קרוב לביתכם.
התעמלות במים במרכז השחייה איילון
מרכז שחייה איילון, הנמצא בעיר גבעתיים, מציע לכם להצטרף לחוגי התעמלות במים הטובים ביותר שתמצאו באיזור המרכז. מרכז השחייה איילון מספק למנויים שלו שירותים רבים המתאימים לכל הגילאים. מגיל 3 חודשים ומעלה ניתן להצטרף לחוגים במרכז ולשפר את הבריאות בצורה נעימה וללא הזעה. ברגע שתגיעו למרכז השחייה איילון, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו את השירות וההדרכה המקצועיים ביותר מאנשי הצוות של המקום.
מרכז שחייה איילון, בריכת שחייה, חוג שחייה לילדים