חוג שחייה לתינוקות בגבעתיים

מעוניינים שהתינוק שלכם ילמד לשחות? בואו והצטרפו לעוד אלפי אבות ואימהות בישראל המגיעים עם התינוקות שלהם בכל שבוע לשיעורי שחייה! חוגי השחייה לתינוקות הם חוויה נפלאה המעצימה גם את הקשר שלכם עם התינוק. מדריכי השחייה יספקו לתינוק שלכם כלים בסיסיים וחשובים לתנועה במים על מנת להקנות לו את הבסיס ללימוד שיעורי שחייה מתקדמים בעתיד. אם אתם מחפשים חוג שחייה לתינוקות בגבעתיים, תוכלו לרשום את התינוק שלכם באחד ממרכזי השחייה הגדולים והמקצועיים ביותר באיזור גבעתיים בפרט ובאיזור המרכז בכלל.

 

חוג שבועי לשחיית תינוקות בגבעתיים 

 

כאמור, חוגי שחיית תינוקות בגבעתיים מתקיימים על בסיס שבועי ויש לכם את האפשרות להביא את התינוק שלכם ביום הפנוי שלכם בשעות החוגים הקבועות. חוגי השחייה מותאמים במיוחד לתינוקות והם מתקיימים בתנאים הטובים ביותר עבורו. התינוק שלכם ילמד להכיר את ההתנגדות של המים לגוף ואת הסביבה של הבריכה, על מנת שבגילאים מאוחרים יותר לא יחשוש מהמים בבריכה ומלימודי שחייה מקצועיים.

 

שחית תינוקות בגבעתיים בבריכה מחוממת

 

אחת הדרכים לגרום לתינוק שלכם להינות מהחוויה בבריכה ולתת לו הרגשה נעימה ובטוחה במים, היא באמצעות בריכה מחוממת ל-33 מעלות. בחוגי שחית תינוקות בגבעתיים, ישנה בריכה המותאמת לשיעורי לימוד שחייה לפעוטות ותינוקות עם חימום קבוע למים, רמת סירקולציה גבוהה ורמת כלור נמוכה יחסית לבריכה רגילה. חוג השחייה מתבצע יחד עם ההורים כאשר ההורה מחזיק את התינוק ושומר עליו במהלך השיעור.

 

חוג שחיית תינוקות בגבעתיים – מה המחיר?

 

מעוניינים להירשם לחוג שחיית תינוקות בגבעתיים? מרכז השחייה איילון מציע לכם חוג שחייה לתינוקות ביחד עם ההורים הכולל לימוד טכניקות בסיסיות ותרגילים לשיפור הקורדינציה ולחיזוק חגורת הכתפיים של התינוק שלכם. המחירים של חוג שחייה לתינוקות בגבעתיים במרכז השחייה איילון, נחשבים למשתלמים ביותר וניתן להתאים את מספר השיעורים השבועיים בחוג לתקציב שלכם.

 

מרכז השחייה איילון מציע – חוג שחייה לתינוקות בגבעתיים במחירים מעולים!

 

למחירים המלאים של חוגי השחייה לתינוקות בגבעתיים ופרטים נוספים על השיעורים לפעוטות ותינוקות של מרכז השחייה איילון, התקשרו עכשיו לצוות המקצועי של המרכז דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר, וצוות המקום יתן לכם את כל הפרטים הרלוונטים לתינוק או התינוק שלכם.

חוג שחייה לתינוקות בגבעתיים