טיפול רגשי במים לתינוק

טיפולים בעזרת מים לתינוקות כבר מזמן הפכו לאחת משיטות הטיפול הנפוצות והמומלצות במקרים של בעיות רגשיות אצל פעוטות. 

טיפול רגשי במים לתינוק הוא שיטת טיפול שמעניקה חווית טיפול שונה ומיוחדת לתינוק. סביבת הטיפול במים שונה מסביבת הטיפול בקליניקה או במרפאה וכבר מעצם היותה כזו היא מפחיתה מתח וחרדה בקרב הפעוטות כשהם מגיעים אל הטיפול. התחושות מתחת למים גורמות לתינוקות להירגע ולהיפתח וכך הם מסוגלים להתמודד בקלות רבה יותר עם בעיות רגשיות.

טיפולים בעזרת מים לפעוטות כוללים תרגילי משחקים מהנים ונחמדים שהפעוטות מבצעים ביחד עם המדריכים ובליווי צמוד ואישי שלהם. הטיפול והתרגילים משתנים בהתאם לפעוט והבעיה הרגשית שאיתה הוא מתמודד. 

אנו במרכז השחייה איילון בגבעתיים דואגים לבצע טיפול רגשי במים לתינוק באופן חוויתי ומהנה ומשתדלים לתת לו הרגשה של חוג כייפי שהוא ישמח לבוא אליו כל פעם מחדש במקום תחושה לא נעימה שהוא נמצא בטיפול.

טיפול רגשי במים לפעוטות כולל בשלב הראשוני אבחון נכון של הבעיה. אנו במרכז השחייה איילון, דואגים לבחון לעומק את מקור שורשי הבעיה ובכך יודעים להציע טיפול הולם ומותאם באופן אישי לכל פעוט.

בנוסף, הטיפולים צריכים להתבצע ע”י מדריכים שעברו הכשרה מיוחדת לכך ושמעבר לזיקתם לטיפול ולמים יש להם גם גישה לפעוטות. במרכז השחייה איילון אנו מעסיקים צוות מדריכים איכותיים ברמה הכי גבוהה שיש ואנו מתחייבים שתקבלו את המדריכים הטובים ביותר עבור ילדיכם.

טיפול רגשי במים לתינוק מתבצע בבריכת איילון שהינה בריכה טיפולית עם מים בטמפרטורה חמימה. אנו דואגים לרתום את ההורים לתהליך ולשתף אותם בכל שלבי הטיפול. כמו כן, אנו מלמדים אותם מגוון תרגילים שיוכלו לתרגל ביחד עם ילדיהם. טיפול רגשי במים לתינוק משלב תרגילים שמעצימים את תחושות הביטחון, המסוגלות האישית, השלווה וההתמסרות של התינוק.

 

טיפול רגשי במים לפעוטות יכלול תרגילים כגון: טיפוס על דופן הבריכה, עלייה על מזרן במים, תרגילים שונים של תזוזות ותנועות גוף לצדדים, תרגילי צלילה ועוד.
טיפולים בעזרת מים לתינוקות יכולים לסייע באופן משמעותי במקרים של בעיות רגשיות שאיתן מתמודדים התינוקות ויכולים לשפר את איכות חייהם באופן ניכר.
אנו מזמינים אתכם להתרשם מהטיפולים שאנו מציעים וליצור עימנו קשר עוד היום בכדי לקבל הצעה לתכנית טיפולים מותאמת עבור התינוק שלכם!
מרכז שחייה איילון, בריכת שחייה, שחיית תינוקות