לימודי שחייה לכל הגילאים

לימודי שחייה לכל הגילאים הם אחד השיעורים החשובים ביותר שכדאי לרכוש במהלך החיים.
לימודי שחייה חשובים מאוד בכדי לאפשר לאדם להיכנס למים או לבריכה בביטחון וללא חששות. בנוסף, הם כלי הכרחי שיכול להציל חיים במצבים של היסחפות, טביעה ועוד.
כמו כן, לימודי שחייה מאפשרים להתגבר על מצבים של פחד ממים וכן מלמדים כיצד לשחות נכון את מי שרוצה לקחת את תחביב השחייה צעד אחד קדימה.
מומלץ מאוד למצוא מקום שמציע לימודי שחייה לכל הגילאים, לקבוע שיעור ניסיון, להתרשם מהמקום ומצוות המורים ולהשתבץ לתכנית שיעורים שמתאימה לתלמיד בהתבסס על רמתו ועל קצב ההתקדמות שצופים לו.
אצלנו במרכז השחייה איילון בגבעתיים, תוכלו למצוא לימודי שחייה לכל הגילאים: לימוד שחייה לגיל 4, לימודי שחייה עד גיל 70 ואפילו לימוד שחייה לפעוטות.
במסגרת לימוד שחייה לגיל 4 ילמדו הילדים בקבוצות קטנות והומוגניות. בקורס זה ילמדו הילדים ציפה, נשימה נכונה, תנועות ידיים ורגליים נכונות מתחת למים וכן יינתן דגש על השילוב בין התנועות לבין הנשימה. הלימוד נעשה בקבוצות של עד שישה ילדים והשיבוץ והחלוקה נקבעים בהתאם לגילו ורמתו של הילד. קורס לימוד שחייה לילדים מתקיים פעמיים בשבוע והוא נפרס לאורך 12 שיעורים כאשר כל שיעור אורך כ-45 דקות.
בקורס לימודי שחייה עד גיל 70 יהנו התלמדים מהיתרונות הבריאותיים הרבים של התעמלות מתחת למים כגון: חיזוק השרירים והעצמות, הגדלת טווח התנועה, שיפור סיבלות לב ריאה, שיפור שיווי משקל, יציבה וגמישות ועוד. מעבר לשיפור בתפקוד הגוף ובכושר הגופני מדובר בחוויה מהנה של הפסקה מ”מרוץ החיים” וזמן של התנתקות, רוגע ונחת. המים מעניקים תחושה של אנרגיה ומסייעים גם לשיפור במצב הנפשי – מפחיתים חרדה, דיכאון ומתח, משפרים את תחושות הביטחון ואף תורמים לאיכות שינה גבוהה יותר.
כשמדובר במקרים של לימוד שחייה לפעוטות ניתן להתחיל עם שיעורי השחייה כבר מגיל שלושה חודשים, אך ההחלטה מתי להתחיל בפועל היא אינדיבידואלית מאוד בהתאם לתינוק. אנו במרכז השחייה איילון מלמדים את קורסי השחייה לפעוטות בקבוצות קטנות והומוגניות, בבריכה ייעודית ושקטה ללא רעשי סביבה. צוות המדריכים שלנו כולל מדריכים מקצועיים, מנוסים ומיומנים שילמדו את ילדיכם תנועות בסיסיות באמצעות ציוד מותאם ותרגילי משחק מתחת למים. בזכות התרגילים, הפעוטות ילמדו לחזק את השרירים ולשפר את הנשימות במים.
מחפשים מקום במרכז שמעניק לימודי שחייה לכל הגילאים? מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להתאים עבורכם שיעורים עם צוות המדריכים הטוב ביותר!