שחייה לתינוקות במים

שחייה. כולנו יודעים כמה הספורט הזה בריא לגוף שלנו ומזה שנים ששחייה היא הספורט המועדף והמומלץ בקרב בני הדור השלישי. העובדה ששחייה מאפשרת הפעלת שרירים מרבית, תוך סיכון שחיקה נמוך (בניגוד לריצה, למשל) הפכה את הספורט לחביב הקהל המבוגר. אך בשנים האחרונות התפתח תחום שחייה לתינוקות במים והוא רק מתרחב עם הזמן.

שחייה לתינוקות במים

מצד אחד המונח שחייה לתינוקות במים נשמע לנו מוזר, נכון? מצד שני, אם תחשבו על זה, התינוק גדל תשעה חודשים בתוך הרחם שהוא עטוף במים ככה שתחושת המים אינה זרה לו כלל. מחקרים רבים הוכיחו כי פעילות משותפת להורים ופעוטות במים מייצרת קרבה, הנאה ותחושת ביטחון לתינוק. חוג שחייה לתינוקות מעניק לילדכם תחושת ביטחון במים ומיומנויות רבות אשר יסייעו לו רבות בהמשך חייו.

חוגי שחייה לתינוקות

חוגי שחייה לתינוקות מיועדים לתינוקות מגיל 3 חודשים ועד 4.5 שנים כאשר המפגש הוא פעם בשבוע. המטרה הראשונית של לימוד שחייה לתינוקות היא להקנות הרגלי מים ולספק זמן איכות להורה ולילד שאין שני לו. בגיל שנתיים מתחילים להתאמן על פעולת השחייה באופן מאומן יותר. לימוד שחייה לתינוקות מתבצע בבריכה קסומה, חמימה ומקורה. ברקע השיעור מתנגנים שירים שמחים ומתקיימת אווירה אשר מקנה תחושת נעם ושלווה לילד וגם להורה.

חוג שחייה לתינוקות במרכז

כאשר אנו מחפשים חוג שחייה לתינוקות במרכז אנו ממליצים לכם להגיע אלינו למרכז השחייה איילון בגבעתיים ולהתרשם מהמתקנים הרבים והמקצועיים שלנו, אשר מנוהלים על ידי צוות מסור ומנוסה ומותאמים לצרכים של התינוק. קבוצות לימוד שחייה לתינוקות במים מחולקים לקבוצות בהתאם להתפתחות המוטורית של התינוק. הבריכות מחוממות ומותאמות במיוחד עבור צרכי הילד שלכם מבחינת רמת הכלור הנמוכה ותחלופת המים הגבוהה על מנת לשמור על בריאות ילדינו. הבריכה היא כמובן באישור ובפיקוח של משרד הבריאות.

מרכז השחייה איילון בגבעתיים מהווה מרכז מקצועי ומיוחד השואף למצוינות בתחום המים ומקור השראה לאורח לחיים בריא. מרכז השחייה איילון מעניק מגוון רב של פעילויות בענף המים ובריכות השחייה. לימוד שחייה, הפעלת תינוקות במים, חוגי שחייה, פעילויות לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, הידרותרפיה ופעילות שיקומית, התעמלות במים ואימוני כושר אישי במים ועוד. המרכז מותאם וממוקם במרכז גבעתיים.

שחייה לתינוקות במים