שיעורים פרטיים

שיעורי שחייה פרטיים הם פיתרון טוב עבור מי שרוצה ללמוד לשחות באופן פרטני אחד על אחד ומאפשרים לכל תלמיד להתקדם באופן אישי לפי הקצב שלו.
שיעורי שחייה יכולים להתבצע בקבוצות, אך כשהקצב מותאם לכל התלמידים והקשב מתחלק ביניהם, תלמיד שקצת יותר מתקשה או שהקצב שלו איטי יותר יכול להרגיש שהוא נשכח מאחור וכתוצאה מכך לפתח תסכול או אפילו חוסר רצון להמשיך להגיע לשיעורים.

בדיוק בשביל מצבים כאלה אנו במרכז השחייה איילון מציעים שיעורים פרטיים בגבעתיים עם צוות המאמנים הטוב ביותר.

במסגרת של שיעורים פרטיים המאמן יכול לשים דגש על הקניית עצמאות וביטחון לתלמיד במים באופן הרבה יותר יעיל ואפקטיבי מאשר במסגרת של שיעורים בקבוצה.

בנוסף, השיעורים מתאימים גם לאנשים שחוששים ממים ומעוניינים להתגבר על הפחד. שיעורים פרטיים הם הזדמנות מצוינת לעזור לתלמיד לרכוש מיומנויות להתיידדות עם המים בכדי שבשלב מאוחר יותר יוכל להיכנס למים באופן עצמאי, בביטחון וללא כל פחד.

בנוסף, שיעורים פרטיים רלוונטיים גם עבור תלמידים שמעוניינים להתמקצע בתחום השחייה ולהשיג תוצאות מעולות בזמן מהיר כיוון שבמסגרת של שיעורים פרטיים היעדים מותאמים באופן אישי לתלמיד והם אינם יעדים קולקטיביים בדומה לתכנית לימוד של קבוצה.
מרכז השחייה איילון מציע שיעורים פרטיים בגבעתיים כולל שיעורי שחייה למבוגרים. 

שיעורי שחייה למבוגרים יכולים להיות מורכבים יותר מאשר שיעורי שחייה של ילדים. מי שלא למד שיעורי שחייה בילדותו ולא רכש מיומנויות או התנסה במפגש עם מים בעבר, לעיתים פונה ללימודי שחייה בגיל מבוגר יותר עם תחושות מעורבות. למבוגרים לעיתים קשה יותר להתמסר לשיעור באופן מלא ולתת אמון וביטחון במאמן שלהם. כמו כן, לעיתים לוקח להם יותר זמן ללמוד ולבצע תרגילים מסוימים וקשה להם יותר להתמודד עם תחושות של כישלון (למשל כאשר הם לא מצליחים תרגיל כלשהו או שלוקח להם זמן).

לכן, השיעורים צריכים להתבצע עם מדריך מוסמך ומקצועי מצד אחד אך רגיש וסבלני מצד שני. המדריך צריך לדעת לתת לתלמידים המבוגרים את הזמן שהם צריכים, להעניק להם תחושה שהוא שם בשבילם ולגרום להם לסמוך עליו ולחוש עימו בנוח. רק כך הם יוכלו להתמיד ולהתקדם עם השיעורים.

למידע נוסף על שיעורי שחייה פרטיים שתוכלו למצוא אצלנו במרכז השחייה איילון – מוזמנים לפנות אלינו ואנו נדאג לבנות שיעור פרטי שמותאם בדיוק בשבילכם!